KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10177204
nr 1017 7204
Akvarell
Betzy Ählström (1857-1934), 'Sexdrega', signerad 1910, 24x35
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2016
kl 20:19:54
7/2 19:29:27